GRANDER technológia

Grander® technológia

je konečne dostupná aj Vám!

   

 

Moderná doba, nepriaznivá pre životné prostredie, negatívne ovplyvňuje kvalitu vody už v jej základnej molekulárnej štruktúre. Voda stráca svoje prírodné samočistiace schopnosti a rýchlo sa kazí, vápenatie,  hnije a zapácha. Tým negatívne ovplyvňuje zdravie Vás a Vašich detí. 

Grander technológia je unikátnou technológiou 21. storočia, založenou na revitalizácii vody s efektom opätovného vytvorenia prapôvodného usporiadania a stability vnútornej štruktúry vody. Ide o technológiu  bez nutnej údržby a bez potreby energie ( žiadne ďalšie finančné náklady na prevádzku ).

 – podľa holandskej štúdie napr. zemiaky ponorené na pol hodinu pred zasadením do revitalizovanej vody majú výnos vyšší minimálne o 50 %  a sú zdravšie.

Prečo vodu revitalizovať?                                                                                                

Voda je všade okolo nás, vodu pijeme, z vody varíme, vo vode sa umývame, vo vode relaxujeme. Vodu obsahujú naše telá avoda tak vo veľkej miere ovplyvňuje naše životy, naše zdravie i zdravie našich najbližších.

 

 

Revitalizáciou vody Granderovou technológiou nie je filtračne ani chemicky vode nič pridané ani odobrané

 

Čo revitalizácia vody znamená pre Vás ?

  • Úsporu finančných nákladov.
  • Zlepšenie zdravotného stavu.
  • Podstatný prínos pre zlepšenie ekológie.    

 

Úspora finančných nákladov

– podstatne sa zníži alebo odstráni usadzovanie vodného kameňa (v závislosti na minerálnom zložení vody), podstatné zníženie nákladov na údržbu, čistenie a prevádzku zariadení

– zníženie množstva čistiacich prostriedkov pri umývaní riadu, dlážky a pod. až o polovinu (čo je spôsobené napravenou molekulárnou štruktúrou vody a znížením povrchového napätia, preto sa čistiace prostriedky lepšie rozpúšťajú)

– pri praní zníženie nielen množstva pracieho prášku približne o polovinu, ale aj zníženie teploty, napríklad z 90 °C na 60 °C, prípadne zo 60 °C na 40 °C = úspora elektriny i financií pri rovnakej účinnosti prania

– v revitalizovanej vode je lepší prenos tepla – voda rýchlejšie zovrie = úspora energie

– revitalizovaná voda použitá na pečenie umožní zníženie dávky droždia a ďalších prísad a aj tak cesto lepšie vykysne, pečivo je nadýchanejšie, chutnejšie a dlhšie vydrží čerstvé.

 

Zlepšenie zdravotného stavu

– chlór obsiahnutý vo vode nadobúda inú štruktúru, nie je cítiť ani na vôni, ani na chuti, stráca svoju rakovinotvornú schopnosť a nevysušuje pokožku,

– v prípade nevoľnosti napr. po nevhodnej kombinácii potravín, je možné pomôcť pitím revitalizovanej vody dôjde k vytváraniu rovnováhy v tráviacom systéme a telu sa uľaví

– preplachovaním zubov revitalizovanou vodou povlak, ktorý sa v priebehu dňa na zuboch vytvára, sa odstráni. Takto sa dajú aj počas dňa zabezpečiť čistejšie zuby bez mechanického čistenia, čo má priaznivý vplyv na zamedzenie tvorby zubného kameňa a s tým spojené problémy– Grander technológia pozmeňuje tvorbu vodných zhlukov. Molekuly vody spolu vytvárajú zhluky tzv. „klastre“ (rozhodujúca je veľkosť klastrov) v ktorých sú obsiahnuté všetky jej energetické informácie.. Tým sa voda stáva nositeľom energie a informácií prvého rádu, lebo tieto informácie a energia sú dôležitejšie ako všetky ostatné látky vo vode a sú spoluzodpovedné za náš zdravotný stav.

 

Ekológia

– voda má zosilnené samočistiace schopnosti a mikrobiologickú stabilitu

– u odpadovej vody v žumpách domov a kanalizácie dôjde k značnému zníženiu zápachu, prípadne až k jeho úplnému odstráneniu; tam, kde sa voda zadržiava viac ako 3 dni – efekt pin-points – prejav zmeny správania sa baktérií vo vode, ktoré sa začali  „chovať prírodne“, to znamená, že vodu prečisťujú. 

 

Ďalšie poznatky

– revitalizovaná voda má jemnejšiu chuť, je akoby hladšia, chutnejšia a preto ju deti i zvieratá viac pijú

– jedlo a nápoje pripravované z revitalizovanej vody majú výraznejšiu chuť

– zelenina omočená v revitalizovanej vode zostáva podstatne dlhšie čerstvá a povädnutá zelenina sa zregeneruje,

– znečistený strieborný šperk ponorený do pohára s revitalizovanou vodou sa začne prečisťovať až do úplného vyčistenia

– voda vo váze s kvetinami nezapácha – efekt pin-points,

 

 Máte záujem o produkt, alebo máte otázky? Kontaktujte nás. 

Tento záznam bol publikovaný v Voda . Uložiť odkaz do záložiek.