TIENS Prikrývka pre zdravý spánok

 Spánok má zásadný význam pre naše telesné a duševné zdravie. Zohráva dôležitú úlohu v správnom fungovaní nášho imunitného systému, metabolizmu, pamäťovej kapacity, schopnosti učiť sa a mnoho ďalších. Vďaka TIENS Prikrývky pre zdravý spánok môžete zlepšiť kvalitu a dĺžku vášho spánku.

POPIS

Pre vedcov je stále záhadou, prečo naše telo potrebuje takú dlhú dobu odpočinku a ako to vlastne funguje. Ale všetci sa zhodujú, že ľudia spánok potrebujú, ak si chcú udržať optimálne zdravie a pocit pohody. Počas spánku náš mozog pracuje veľmi intenzívne – upevňuje a konsoliduje pamäťové vstupy a spracováva neuveriteľné množstvo informácií, ktoré počas dňa pozbieral. Telo potrebuje spánok na regeneráciu a obnovu, rast svalovej hmoty, na opravu poškodeného tkaniva a tvorbu cenných hormónov. Spánok ovplyvňuje naše emócie, reakcie a dobré zdravie. Po noci strávenej výdatným spánkom vieme jasne myslieť, rýchlo reagovať a máme dobrú náladu. Nedostatok spánku môže zvýšiť riziko vzniku vysokého krvného tlaku a srdcových ochorení.

Podľa tradičnej čínskej medicíny je spánkový cyklus dynamickou interakciou medzi jin a jang, ktorá je prepojená so základným prvkom nazývaným šen (Shen).

Spánok je veľmi dôležitou zložkou podieľajúcou sa na udržiavaní rovnováhy jin a jang v tele. Denné a sezónne cykly v prírode ovplyvňujú jin a jang vo vesmíre. TČM zdôrazňuje, že ľudské telo je naprogramované tak, aby žilo v harmónii s prírodou. Preto každý z nás musí dbať o to, aby spal hlbokým a pokojným spánkom.

TIENS Prikrývka pre zdravý spánok bola vytvorená ako spojenie znalostí 5000 rokov starej tradičnej čínskej medicíny a znalostí týkajúcich sa energetických tokov v meridiánoch nášho tela. Vďaka použitej technológii môže tento produkt prispievať k zmierneniu únavy a zlepšovaniu dĺžky a kvality spánku. V dôsledku toho môže v tele hladko prebiehať prirodzený detoxikačný proces, čo podporuje zdravie celého organizmu.

 

 Máte záujem o produkt, alebo máte otázky? Kontaktujte nás. 

Tento záznam bol publikovaný v prístroje . Uložiť odkaz do záložiek.